KONTAKTUJTE NÁS HORE

SCM balestrini idea

CNC PRE 3D OPRACOVANIE

balestrini idea

POPIS

Balestrini Idea je 5-osé obrábacie centrum s pevnou mostovou konštrukciou, jedným pracovnou základňou a jedným alebo dvoma pracovnými stolmi. Je ideálnym riešením pre výrobcov interiérového alebo exteriérového nábytku, ktorí požadujú ľahkú užívateľnosť, flexibilitu a výkon na celkovej ploche iba 13,5 m2.

VÝHODY

balestrini idea

NAJMENŠÍ STROJ V KATEGÓRII

Redukované rozmery umožňujú, že nie je nutné rozmontovanie stroja pre transport. Rozmery však nelimitujú výkon, čo umožňuje opracovanie rozmerných dielcov aj v pendulárnom móde.

balestrini idea

MODULARITA PRACOVNÉHO STOLA

Pracovný stôl so suportami je navrhnutý pre maximálnu modularitu vzhľadom na požiadavky výroby. Zariadenia pre uchytenie opracovaných dielcov sú veľmi vhodné pre opracovanie dielcov akéhokoľvek tvaru. Hliníkový multifunkčný stôl umožňuje optimálne uchytenie dielcov použitím šablón alebo iného vhodného zariadenia (prísavky a zveráky).

balestrini idea

VYSOKÁ RÝCHLOSŤ OPRACOVANIA

S 5-osou revolverovou pracovnou hlavou sú všetky požadované nástroje ihneď k dispozícii, čo zaručuje neporovnateľnú rýchlosť opracovania. Alternatívne je možné stroj vybaviť pracovnou hlavou so samostatným vretenom LI11, ideálnym pre komplexné operácie a veľký požadovaný úber materiálu.

balestrini idea

ZJEDNODUŠENÉ 5-OSÉ PROGRAMOVANIE

Nový 5-osí software Smart Pro CAD/CAM umožňuje vytvárať pracovné dielce a operácie pre automatickú optimalizáciu a simulácia v jednoduchom pracovnom prodtredí, čo výrazne redukuje čas programovania.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Lineárne osi
Rozsah osi X mm 1700
Rozsah osi Y mm 1800-199
Rozsah osi Z mm 700
Rýchlosť pohybu v osiach X-Y-Z m/min 90-90-60
Pracovné stoly   Suportový pracovný stôl - Multifunkčný pracovný stôl
Typy pracovných hláv   LI11 - CS33 - CS44
Max.rýchlosť otáčok vretena ot/min 24000
Rotačné osi
Rotácia osi B ° +/- 120 (LI11) – 360 kontinuálna (CS33 and CS44)
Rotácia osi C ° +/- 370
Zásobníky nástrojov
Lineárny zásobník nástrojov n° pozícií 6-8

MULTIMÉDIA

DOKUMENTÁCIA

Balestrini Idea.pdf

ITALCOMMA SLOVAKIA ODPORÚČA