KONTAKTUJTE NÁS HORE

SCM dmc topmetal

BRÚSENIE - MOKRÝ PROCES

dmc topmetal

POPIS

INOVATÍVNY DIZAJN PRE VYNIKAJÚCI VÝROBNÝ VÝKON

Dmc topmetal je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky požiadavky na odihlovanie a satinovanie vrátane najnáročnejšieho opracovania. Mokré opracovanie je ideálne pre zákazníkov, ktorí požadujú veľmi kvalitnú povrchovú úpravu ako je príprava povrchov na mechanické leštenie, pochrómovanie a ďalšie procesy galvanizácie.

Dmc Topmetal kontaktné valce sú dostupné s priemerom 250 mm alebo 320 mm. Kontaktné valce s väčším priemerom sú vďaka väčšej kontaktnej ploche s opracovávaným obrobkom a väčšej schopnosti absorbovať akékoľvek chyby na spoji brúsneho pásu špeciálne určené pre všetky aplikácie vyžadujúce veľmi kvalitnú povrchovú úpravu. Kontaktné valce sú k dispozícii v prevedení čistá oceľ alebo s olejovým a žiaruvzdorným gumovým poťahom (s tvrdosťou od 20 do 85 Shores). Sú tiež vybavené špeciálnym špirálovým drážkovaním optimalizovaným na zabezpečenie správneho chladenia a na zlepšenie odstraňovania odpadu z obrábania.

VÝHODY

dmc topmetal

ŠIROKÝ RÁDIUS : AŽ PO 2 MM ZAOBLENIE HRANY

Exkluzívna planetárna jednotka používajúca prevodovky, s rýchlosťou diskových kartáčov nezávislou od rýchlosti hlavy, pre efektívnejšie odihlovanie a zaoblenie hrany až 2 mm a to aj na paneloch väčších ako 1 meter.

dmc topmetal

AŽ O 25% VIAC PRODUKTIVITY

Kontaktné valce s priemerom až 320 mm s väčšou kontaktnou plochou a absorbovaním chýb na spoji brúsneho pásu zaručujú o 25% vyššiu produktivitu ako menšie kontaktné valce.

dmc topmetal

DOLEŠŤOVANIE: NAJLEPŠIE RIEŠENIE PRE ROVNOMERNOSŤ A KVALITU

Batérie s 25 tryskami umiestnené pred a po každej pracovnej jednotke pre správne čistenie a chladenie pracovnej oblasti: to zaručuje povrchovú úpravu až do zrnitosti P2000 a dlhšiu životnosť brúsnych pásov.

dmc topmetal

ADAPTÍVNY CYKLUS: POLOHOVANIE V KROKOCH 0,01 MM

Elektronické nastavenie pracovných jednotiek je dosiahnuté pomocou bezkartáčových motorov riadených PLC pre rýchle, presné a spoľahlivé polohovanie po celý čas s ohľadom na opotrebovanie brúsnych pásov.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Model 650 1350
Počet obrábacích jednotiek 2 ÷ 5 2 ÷ 5
Pracovná šírka 650 mm 1350 mm
Min/max štandardná pracovná hrúbka (pevné stoly) 0,5 ÷ 150 0,5 ÷ 150
Rozmery brúsneho pásu 670 ÷ 2620 mm 1370 ÷ 2620 mm
Fixovaná výška od podlahy 900 mm 900 mm
Rýchlosť dopravníka 1 ÷ 8 m/min 1 ÷ 8 m/min
Výkon motora 22 kW 37 kW

MULTIMÉDIA

DOKUMENTÁCIA

dmc_topmetal_it-en

ITALCOMMA SLOVAKIA ODPORÚČA