KONTAKTUJTE NÁS HORE

SCM flexstore hp

AUTOMATIZÁCIA

flexstore hp

POPIS

flexstore hp je automatický 3-osí sklad na optimalizáciu manipulácie s rôznymi panelmi určený pre stredne veľké spoločnosti. Môže byť integrovaný do výrobných liniek pre nestingové opracovanie a / alebo nárezových liniek s výrazným zvýšením produktivity a značným znížením nákladov. flextore hp spravuje homogénne a zmiešané stohy (rôznych rozmerov a farieb) a surové panely a /alebo panely s nízkou hrúbkou do 3 mm v závislosti od spracovávaného materiálu.

VÝHODY

  • Vyššia kvalita vďaka presnej a precíznej manipulácii s panelmi pomocou odoberacieho stola, ktorý je vybavený špeciálne navrhnutými systémami na ochranu povrchovej úpravy panela.
  • Vďaka schopnosti úplného sledovania v automatických integrovaných procesoch je možné panel sledovať pomocou automatického označovania, ktoré je vykonané pomocou nárezového plánu predtým ako je panel opracovaný.
  • Vysoká úroveň produktivity a spoľahlivosti vďaka robustnej oceľovej konštrukcii, ktorá umožňuje vysoký výkon a manipuláciu s ťažkými a veľkými komponentmi.
  • Jednoduché a efektívne riadenie výroby vďaka dynamickej racionalizácii distribúcie a pohybu materiálov vykonávanej softvérom Maestro active store management vyvinutým spoločnosťou SCM.
  • Optimalizácia priestoru, vysoko modulárna konštrukcia zásobníka spolu s maximálnou výškou stohu v úložnom priestore zaisťuje čo najefektívnejšie využitie dostupného miesta vo výrobe.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Šírka zásobníka m 9 -12 – 16
Šírka panela mm 800 - 2200
400 ÷ 2200 (opt.)
Dĺžka panela mm 1800 - 3200
2200 ÷ 4250 (opt.)
2440 ÷ 5600 (opt.)
Hrúbka panela mm coated - s povrchovou úpravou
Unfinished MDF - MDF bez povrchovej úpravy
unfinished chipboard - drevotrieska bez povrchovej úpravy
Maximálna hmotnosť panela Kg 250 (opt.350)

MULTIMÉDIA