KONTAKTUJTE NÁS HORE

ITALCOMMA SLOVAKIA

O FIRME

ITALCOMMA SLOVAKIA

Na Slovensku máme obchodné zastúpenie od roku 1999, kedy naša vtedajšia materská firma ITALCOMMA, S.p.A., sídlila v talianskom meste Pesaro.

Od začiatku roku 2015 je firma ITALCOMMA Slovakia, s.r.o. spoločnosťou so 100% podielom slovenského vlastníka.

Naša činnosť a ciele

Dodávame technológie určené predovšetkým firmám spracujúcim drevo, veľkoplošné materiály, sklo, hliník, kameň a kompozity. Spolu s majiteľmi firiem na požiadanie prehodnocujeme ich technologické zámery a navrhujeme nové riešenia vybavenia ich dielní. Doteraz sme dodali už viac ako tisíc NC a CNC riadených centier spolu s množstvom výrobných a montážnych liniek, liniek a centier povrchovej úpravy zákazníkom z celého Slovenska.

Prostredníctvom našich odborných poradcov, servisných pracovníkov a asistenčnej podpory v kancelárii zabezpečujeme návrhy technických riešení strojov a technologických celkov, záručný a pozáručný servis, dodávky náhradných dielov, odborné aj finančné poradenstvo.

Zákazníkov podrobne oboznamujeme s ich možnosťami a inštaláciou, s prevádzkou i záručným a pozáručným servisom, pripravujeme tiež základné technologické programy, ktoré potom "na mieru" prispôsobujeme požiadavkám ich firiem.

Poradenstvo, predaj, servis a spokojný zákazník .... to je Italcomma Slovakia !