KONTAKTUJTE NÁS HORE

CMS proline

REZANIE VODNÝM LÚČOM

proline

POPIS

CNC pre hydroabrazívne rezanie vodným lúčom

Špičkový stroj špeciálne navrhnutý s pokročilými technickými riešeniami pre technológiu rezania vodným lúčom a pre dosiahnutie bezkonkurenčného výkonu. Konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je pripravená na integráciu s rýpadlom "Dredge", plne automatizovaným a bezúdržbovým systémom pre odstraňovanie abrazíva, s automatickou kontrolou hladiny vody pre rezanie pod vodou a s rotačnou opciou pre opracovanie trubiek. Tento inovatívny, jednoducho konfigurovateľný stroj má nádrž na abrazívo a aj elektrické vysokotlakové čerpadlo poháňané servomotorom integrované do rámu stroja, čo predstavuje veľkú úsporu z hľadiska celkového rozloženia stroja. Celková konštrukcia stroja, najmä robustný mostový systém, ponúka bezkonkurenčnú tuhosť a konzistentnú presnosť rezu v čase, a to aj vďaka tvrdeným vysoko presným ozubeným tyčiam s pastorkom v kombinácii s vysoko presnými prevodovkami. Lineárne vedenia sú chránené inovatívnym systémom "Powder-free" skladajúcim sa z prekrývajúcich sa krytov, ktoré zaisťujú najvyššiu ochranu pred vlhkosťou, nečistotami a prachom.

  • väčšia všestrannosť: nové modely a rozsiahla ponuka príslušenstva a štandardných riešení pre rýchlejšie a lacnejšie dodatočné vybavenie
  • väčšia spoľahlivosť: NC a digitálne ovládače pre úplnú kontrolu parametrov rezania
  • väčšia kompaktnosť: príslušenstvo integrované do konštrukcie stroja pre ľahkú, jednoduchú inštaláciu a opätovné uvedenie do prevádzky

VÝHODY

proline

35% CELKOVÝCH ROZMEROV STROJA

O 35% menšie rozmery stroja oproti predchádzajúcim modelom vďaka integrácii nádrže a vysokotlakového čerpadla do rámu stroja.

proline

NAJVYŠŠÍ VÝKON A VŠESTRANNOSŤ REZANIA

Stroj môže byť vybavený až 2 elektrickými pumpami so servo-pohonom s dostupným tlakom 4150 a 6200 barov s cieľom dosiahnuť najvyšší výkon a všestrannosť rezania aj pri práci s obzvlášť tvrdými alebo hrubými materiálmi.

proline

PRIPRAVENOSŤ NA JEDNODUCHÚ INTEGRÁCIU VOLITEĽNÝCH DOPLNKOV

Stroj je pripravený na jednoduchú integráciu voliteľných doplnkov ako sú rýpadlá, rotačná opcia, kontrola hladiny vody pre rezanie pod vodou, aby vyhovel konkrétnym aplikáciám a najnáročnejším výrobným požiadavkám.

proline

BEZKONKURENČNÁ KVALITA REZANIA

Presnosť polohovania +- 0,035 mm a opakovateľnosť +- 0,025 mm na celom pracovnom stole pre zabezpečenie bezkonkurenčnej kvality rezania.

TECHNICKÉ ÚDAJE

PROLINE: štandardné technické údaje*
Rozsah osi X (1 hlava) 4250 mm / 167 in
Rozsah osi Y 2000 mm / 79 in
Rozsah osi Z (3-osá hlava) 300 mm / 12 in
Rozsah osi Z (5-osá hlava) 200 mm / 9 in
Os C (iba v prípade 5.osi) neobmedzená
Os B (iba v prípade 5.osi) ± 62°
Rýchlosť osí X,Y 40000 mm/min / 131 ft/min
Veľkosť pracovného stola 4650 x 2050 mm / 183 x 81 in
Kapacita naloženia pracovného stola 1000 kg/m2
Presnosť polohovania +/- 0,035 mm
Opakovateľnosť polohovania "PS" +/- 0,025 mm
Inštalovaný výkon 3 kW / 4 HP
Zabraný priestor 8158 x 3483 x 3900 mm / 321 x 137 x 153 in
Maximálna hmotnosť (prázdna) 8000 kg / 17.600 lb
* Technical data changes according to the configurations

* Technické údaje sa môžu líšiť v závislosti na konfigurácii stroja

MULTIMÉDIA

DOKUMENTÁCIA

proline_en

ITALCOMMA SLOVAKIA ODPORÚČA