KONTAKTUJTE NÁS HORE

CMS smartline

REZANIE VODNÝM LÚČOM

smartline

POPIS

CNC stroj pre rezanie vodným lúčom s 3 a 5 osami

smartline je navrhnutý tak, aby predefinoval priemyselné štandardy excelentnosti zlepšením prevádzkovej efektívnosti a zároveň aby udržal renomé spoločnosti CMS pre jedinečnú konštrukciu a kvalitu práce. smartline zahŕňa všetky bezpečnostné a výkonové prvky typické pre stroje CMS Waterjet v úplne novom, inovatívnom a kompaktnom dizajne.

  • otvorená konštrukcia rámu s elektrickým mostom a lineárnymi vedeniami integrovanými s robustnou nádržou umožňuje jednoduchý prístup k pracovnému stolu. Nakladanie a vykladanie materiálu je rýchle a jednoduché.
  • Pohyby všetkých osí sú vykonávané pomocou tvrdenej a kalenej ozubenej tyče s pastorkom
  • Tepelne zvárané vlnovce poskytujú úplnú ochranu lineárnych vedení a ozubenej tyče osi X pred vodou a prachom- na osi Y ochranu zabezpečuje sada plechových panelov.
  • Oceľová konštrukcia má antikorózne ošetrenie pieskovaním a keramickým náterom, čím sa zvyšuje jej odolnosť voči korózii
  • Nádrž je predpripravená na inštaláciu systému rýpadla na odstraňovanie abrazíva

VÝHODY

smartline

JEDNODUCHÉ NAKLADANIE/VYKLADANIE

Jednoduchá konštrukcia so samostatnou nádržou ponúka vynikajúci prístup do oblasti rezania a jednoduchý prístup z 3 strán pre vyloženie a naloženie materiálu.

smartline

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA. O 91 % NIŽŠIE NÁKLADY NA ODSTRÁNENIE ABRAZÍVA

Záchytná nádrž so špeciálnym antikoróznym keramickým náterom je navrhnutá tak, aby vyhovovala novému reťazovému rýpadlu Evo4 na odstránenie abrazíva s 91 % nižšími nákladmi na údržbu.

smartline

VYSOKÝ VÝKON

Vysoká rýchlosť až 50 m/min a zrýchlenie až 3 m/s2. Špičkový výkon v tejto kategórii na dosiahnutie maximálnej produktivity s 3 a 5 osou konfiguráciou.

smartline

NAJLEPŠÍ POMER CENA/VÝKON

Najlepší pomer cena/výkon pre rezací stroj konfigurovaný tak, aby uspokojil všetky potreby výroby na základe investičného plánu zákazníka.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Model 2040
Os X (mm) 4000 mm /157 in
Os Y (mm) 2000 mm / 79 in
Os Z mm 250 mm 9.8 in
(150 mm pre 5-osú rezaciu hlavu)
Os B ±60°
Pracovná plocha (mm) 4150x2080 mm / 163x81 in
Celkové rozmery vrátane fotobuniek (mm) 5595x7400 mm / 220x291 in

MULTIMÉDIA

DOKUMENTÁCIA

smartline_en

ITALCOMMA SLOVAKIA ODPORÚČA