KONTAKTUJTE NÁS HORE

SCM superfici rotomagnum

POVRCHOVÁ ÚPRAVA - STRIEKANIE

superfici rotomagnum

POPIS

Vysokokapacitný rotačný striekací stroj špeciálne určený pre morenie.

Vynikajúca kvalita dosiahnutá vďaka vysokému počtu striekacích pištolí a rýchlosťou otáčania, ktoré zaručujú rovnomernú aplikáciu aj v najnáročnejších podmienkach. Automatická výmena filtrov eliminuje prerušenie výrobných cyklov a znižuje počet operácií údržby.

VÝHODY

superfici rotomagnum

KVALITA:

Vďaka vysokému počtu striekacích pištolí (až 20), ktoré je možné riadiť jednotlivo a vo výške karuselu - ktorý je možné nastaviť programom - sa optimalizácia aplikácie realizuje pre tie náročné výrobky, kde je rovnomernosť farieb základom konečného výsledku.

superfici rotomagnum

PRISPÔSOBENIE:

Vďaka dvom sadám 10 striekacích pištolí a voliteľnej možnosti pridania a/alebo vypnutia viacerých rekuperačných jednotiek namontovaných na stroji, je možné meniť farby bez zastavenia výroby.

superfici rotomagnum

JEDNODUCHOSŤ:

Systém je integrovaný s intuitívnym 3D grafickým PC rozhraním. Parametre, funkcie a diagnostiky je možné monitorovať na diaľku pomocou diaľkového ovládania. Je možné naprogramovať všetky parametre potrebné pre konkrétne dokončovacie operácie.

superfici rotomagnum

ČISTENIE:

Stroj je vybavený suchým filtračným systémom s odnímateľnými filtračnými boxmi. K dispozícii je voliteľný systém automatickej výmeny filtra - FILTER ON DEMAND - ktorý umožňuje výmenu suchých filtrov, ak sú upchaté.

TECHNICKÉ ÚDAJE

ROTOMAGNUM
Pracovná šírka (mm) mm 1300
Šírka striekania (mm) mm 1700
Pracovná výška (mm) mm 900 +/- 20
Priemer karuselu (mm) mm 2300
Výkon karuselu (kW) kW 0.75
Max. rýchlosť karuselu (ot/min) rpm 25
Celkový výkon (kW) kW 26.3
Objem vzduchu (m3/h) m3/h 13500
Celková dĺžka (mm) mm 7190
Celková šírka (mm) mm 4100
Celková výška (mm) mm 7190

ITALCOMMA SLOVAKIA ODPORÚČA