KONTAKTUJTE NÁS HORE

SCM oikos x

CNC PRE KONŠTRUKCIE A DREVOSTAVBY

oikos x

POPIS

Oikos x je nové SCM obrábacie centrum navrhnuté špeciálne pre priemyselné odvetvie drevostavieb, je symbolom dokonalej kombinácie precíznosti a produktivity.

VÝHODY

oikos x

TECHNOLÓGIA BEZ OBMEDZENÍ

Nová 6 - osá symetrická obrábacia hlava bola navrhnutá tak, aby vykonávala všetky obrábacie operácie potrebné na výrobu konštrukčných nosníkov, stenových panelov a izolačných panelov s maximálnou rýchlosťou v prvotriednej kvalite. Jej dokonalá symetria umožňuje opracovanie obidvoch koncov každého konštrukčného prvku pri podmienkach minimálneho presahu.

oikos x

BEZKONKURENČNÁ TECHNIKA

Robustná konštrukcia obrábacieho centra zaisťuje optimálne absorbovanie napätia vznikajúceho pri opracovaní konštrukčných prvkov a zaručuje trvale vysokú presnosť v priebehu času. Základňa stroja pripevnená priamo k zemi bez potreby stavebných prác zvyšuje stabilitu a výkon stroja.

oikos x

ÚČINNÉ ČISTENIE

Špičkové technické riešenia pre odvádzanie prachu a aj pre nakladanie s odpadom z obrábania. Použitie krytov s automatickým zatváraním v kombinácii s účinným systémom odvádzania odpadu umožňuje fyzické oddelenie pracovnej činnosti od vonkajšieho prostredia a eliminuje prestoje stroja potrebné na obnovenie pracovnej oblasti do pôvodného stavu.

oikos x

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Maestro Beam&Wall je softvér navrhnutý a vyvinutý spoločnosťou SCM, ktorý umožňuje jednoduché a intuitívne programovanie a používanie stroja a je kompatibilný s najbežnejšími konštrukčnými programami CAD používanými v tomto sektore. So softvérom Maestro Beam&Wall je jednoduché zvládnuť zložité projekty vyvinuté ako nestingové obrábanie pre konštrukciu modulárnych stavieb.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Max. dĺžka obrobku pri automatickom nakladaní 19000 mm
Max. prierez pre 6 - stranné obrábanie 1250 x 300 mm
Max. hmotnosť nakládaného obrobku 4000 kg
Výkon elektrovretena 13 kW - 25 kW
Zásobník nástrojov 18 pozícií
Priemer pílového kotúča do 600 mm

MULTIMÉDIA

DOKUMENTÁCIA

oikos x.pdf

ITALCOMMA SLOVAKIA ODPORÚČA