KONTAKTUJTE NÁS HORE

SCM selecure uvm 1

POVRCHOVÁ ÚPRAVA - SUŠENIE

selecure uvm 1

POPIS

Selecure je technologické riešenie v oblasti foto-sušenia ultrafialovým žiarením. Systém žiarenia je založený na modulárnom systéme s jediným zdrojom žiarenia. Moduly sú z eloxovaného hliníka s výklopnými dvierkami (horné a predné) pre ľahký a okamžitý prístup k reflektoru a lampe.

Všetky moduly sú dodávané s naklápacím reflektorom a zariadením pre znižovanie výkonu pre prípad dočasného zastavenia linky, aby boli chránené ožarované časti a dopravník pred nebezpečným prehriatím a zdroj žiarenia pred predčasným opotrebovaním spôsobeným početným zapaľovaním. Systém je vhodný pre inštaláciu na valčekové alebo pásové dopravníky.

VÝHODY

KVALITA:

UV systém žiarenia s reflektorom so širokým ohniskom vhodne využíva energiu emitovanú lampou pre efektívnu polymerizáciu laku nanášaného na povrch panelov.

FLEXIBILITA:

Možnosť zvoliť si medzi širokou škálou UV modulov pre rôzne dĺžky (od 200 do 2300m) a pre rôzne typy reflektorov. K dispozícii sú moduly s reflektormi pre použitie na horizontálnych linkách, ktoré sa vyznačujú veľkým ohniskovým poľom vytvoreným pre "studenú" polymerizáciu pre použitie materiálov citlivých na teplo a pre trojrozmernú polymerizáciu.

ÚSPORA ENERGIE:

Vďaka výberu najsprávnejšieho reflektora, ktorý umožňuje vždy najlepšie využitie energie emitovanej lampou, energii nasmerovať a skoncentrovať podľa konkrétnych potrieb požadovanej aplikácie a vďaka použitiu elektrických stabilizátorov, je úspora energie efektívnejšia v porovnaní s tradičným sušením.

DOPAD NA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE:

Vďaka možnosti použitia UV náterov s vysokým podielom sušiny, ktorých vytvrdzovanie nastáva výlučne chemickou reakciou vyvolanou stanoveným množstvom UV energie emitovanej pri špecifických vlnových dĺžkach je odparovanie prchavých látok nulové alebo minimálne.

TECHNICKÉ ÚDAJE

uv modul selecure uvm 1
Dostupná dĺžka lampy od 300 do 2300 mm
Dostupný výkon lampy od 40 do 120 W/cm
Typ chladenia vzduch
Typ napájacieho zdroja elektronický

ITALCOMMA SLOVAKIA ODPORÚČA