KONTAKTUJTE NÁS HORE

SCM balestrini twister

CNC PRE 3D OPRACOVANIE

balestrini twister

POPIS

balestrini twister je rad obrábacích centier SCM určených špeciálne pre výrobcov nôh stoličiek a stolov a všeobecne prvkov z masívneho dreva. Kompaktné rozmery neobmedzujú výkon, ale uľahčujú prístup ku pracovným stolom počas nastavovania pri zmene pracovného programu. Modely sa líšia veľkosťou portálu, čo umožňuje opracovanie aj dielcov s veľkými rozmermi.

VÝHODY

balestrini twister

MODULARITA PRACOVNÝCH STOLOV

Suportový pracovný stôl je navrhnutý pre maximálnu modularitu v závislosti na požiadavkách výroby. Upínacie zariadenia pre fixovanie opracovávaného dielca sa výborne prispôsobujú akémukoľvek tvaru dielca. Trámový pracovný stôl je dokonalým riešením pre výrobcov pozdĺžne lineárnych výrobkov ako sú nohy stoličiek a stolov.

balestrini twister

VYSOKÁ RÝCHLOSŤ OPRACOVANIA

Krížové pracovné jednotky so 4 nástrojmi, ktoré sú vždy k dispozícii, sú efektívnym riešením pre operácie frézovania, čapovania, dlabania na pozdĺžne lineárnych dielcoch, ktoré nevyžadujú automatickú výmenu nástroja.

balestrini twister

POLOAUTOMATICKÉ NAKLADANIE A VYKLADANIE

S podávačom zo zásobníka pre jednoduchý alebo dvojitý stôl musí operátor dávať pozor len na nakladanie kusov, zatiaľ čo podávač umožňuje nastavenie referencie obrábania.

balestrini twister

ZJEDNODUŠENÉ 5-OSÉ PROGRAMOVANIE

Nový 5-osí softvér Smart Pro CAD/CAM umožňuje vytvárať pracovné dielce a operácie pre automatickú optimalizáciu a simuláciu v jednoduchom pracovnom prostredí, čo výrazne redukuje čas programovania.

TECHNICKÉ ÚDAJE

LINEÁRNE OSI
Rozsah osi X (mm) 3000-4000
Rozsah osi Y (mm) 1800-2550
Rozsah osi Z (mm) 700
Rýchlosť pohybu v osiach X-Y-Z (m/min) 90-90-60
PRACOVNÉ STOLY suportový pracovný stôl - trámový pracovný stôl
JEDNOTKY OBRÁBACEJ HLAVY IX24-IX34
Maximálne otáčky (ot/min) 24000
ROTAČNÉ OSI
Rotácia osi B (°) (360 kontinuálna)
Rotácia osi C (°) +/- 370

ITALCOMMA SLOVAKIA ODPORÚČA